Biblioteka

Szkolenie

Szkolenie biblioteczne skierowane jest do studentów I roku licencjackich studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz studentów I roku jednolitych studiów magisterskich. Dostarcza ono informacji na temat biblioteki oraz możliwościach i sposobach korzystania ze zbiorów znajdujących się w niej. Zawiera dokładne wskazówki posługiwania się katalogiem bibliotecznym SOWA .

Szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe i zakończone zaliczeniem. Pozytywne rozwiązanie testu stanowi podstawę zaliczenia.

Po zapoznaniu z materiałami (materiały dostępne na stronie biblioteki WSAP w zakładce "Pliki") studenci proszeni są o zalogowanie się na platformie e-learningowej WSAP i rozwiązanie testu.

UWAGA !!! Do aktywnego użytkowania platformy e-learningowej WSAP wymagane jest aktywne konto e-mail w domenie wsap-live.edu.pl.

ABY AKTYWOWAĆ KONTO WEJDŹ NA STRONĘ WWW.WSAP.EDU.PL

  • W prawym górnym rogu opcja ZALOGUJ - serwer pocztowy LIVE
  • LOGIN - pełny adres mejlowy (istnieje możliwość sprawdzenia na Wirtualnej Uczelni)
  • HASŁO - data urodzenia (RRRRMMDD)

Sposób logowania do platformy e-learningowej:

  • Login: nr albumu
  • Hasło: data urodzenia w formacie DD.MM.RRRR (10 znaków)

Platforma dostępna jest pod adresem www.elearning.wsap.edu.pl

Od momentu zalogowania się student ma 45 minut na rozwiązanie testu.

Jest to test wielokrotnego wyboru więc poprawna może być jedna, dwie lub trzy odpowiedzi. Za każde pytanie można zdobyć maksymalnie 1 punkt. Uzyskanie co najmniej 14 punktów zalicza test.

W przypadku negatywnego rozwiązania testu drugie podejście możliwe jest po upływie 24 godzin. Każde następne podejście możliwe jest po upływie 7 dni od ostatniego negatywnego wyniku egzaminu, zatem osoby przystępujące wcześniej do egzaminu uzyskują większą ilość możliwych terminów poprawkowych egzaminów.

Zaproponuj książkę, a my ją umieścimy w księgozbiorze.

Zaproponuj »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.